Apie įmonę

Įmonė ARTechnika UAB įkurta 2012 m. Sprendimą lėmė pasikeitusi, iki 2011 m. pabaigos Lietuvos saugos technologijų rinkoje veikusios, amerikiečių kompanijos Carrier Fire & Security (anksčiau UTC Fire & Security ir GE Security) verslo strategija ir sprendimas uždaryti savo prekybinę atstovybę Vilniuje. Naujai įkurta įmonė perėmė minėtos kompanijos įsipareigojimus vietos klientams ir toliau tiekė jos gaminamas ARITECH prekiniu ženklu pažymėtas integruotas patekimo kontrolės ir apsaugos nuo įsibrovimo, gaisro aptikimo ir perspėjimo bei vaizdo stebėjimo sistemas, puikiai žinomas Lietuvos rinkoje jau nuo 1995 metų.

Sėkmingai vystant veiklą, atsiradus rinkos poreikiui ir tinkamai susiklosčius aplinkybėms, ARTechnika ėmėsi atstovauti ir kitų gamintojų, veikiančių žmonių ir turto saugos sistemų rinkoje, sistemas ir produktus. Šiuo metu ARTechnika atstovauja Carrier Fire & Security, Gamanet, Honeywell, Bosch, Sensitron, CIAS ir keletą smulkesnių gamintojų ir prekių ženklų.

Klestinčios kompanijos žino, kad žmonės, dirbantys ir bendraujantys saugioje ir patogioje aplinkoje, pasiekia žymiai daugiau, nesvarbu kas jie būtų – darbuotojai, verslo partneriai ar klientai. ARTechnika tikslas visuomet buvo ir bus, kad jie visi jaustųsi saugiai ir patogiai.

Nuolatinis ARTechnika komandos noras tobulėti ir teikti kokybiškas paslaugas mūsų partneriams bei klientams – architektams, projektuotojams, sistemų integruotojams – suteikia galimybę ir jų klientams bei vartotojams mėgautis bendra sėkme.

Apie įmonę ARTechnika LOGO 1024x320