Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos

Gaisro aptikimui patalpose siūlome ARITECH adresuojamas 2000-osios serijos gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemas (gamintojas Carrier Fire & Security). Naujiems objektams siūlome 2X serijos sistemas, tačiau vis dar gaminama ir tiekiama senesnė FP1200/2000 serijos sistema. Į abi siūlomas sistemas galima jungti tiek šilumos, tiek optinius dūmų detektorius, rankinius gaisro pavojaus mygtukus, o tai pat papildomus įėjimų/išėjimų modulius bei gęsinimo sistemos valdymo įrangą, leidžiančią be pagrindinės sistemos funkcijos – registruoti ir paskelbti gaisro pavojaus signalą – įrengti pastatų ventiliacijos, priešgaisrinių durų ir kitos pastato automatikos valdymą gaisro atveju. Kadangi aukštuminiuose pastatuose gaisro metu labai aktuali evakuacijos problema, naudojant laisvai programuojamą logiką, galima sudaryti evakuacijos kelių paskelbimo, gaisrinių durų blokavimo algoritmus, priklausančius nuo gaisro kilimo vietos, tuo būdų valdant evakuacijos metu atsirandančius žmonių srautus ir sumažinant iki minimumo galimas spūstis ir panikos kilimą. Tai įmanoma dėl ypač lanksčios ir beveik neribotų galimų logikos, įdiegtos šios serijos pultuose.

Sudėtingesnėms gaisro aptikimo situacijoms, esant komplikuotoms pastatų konstrukcijoms, dideliam užterštumui, arba atvirkščiai – esant poreikiui gaisro signalą užfiksuoti kiek įmanoma anksčiau, siūlome OSID linijinius gaisro aptikimo detektorius ir aspiracinių detektorių (ModuLaser, VESDA) sprendinius.

Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemų vizualizacijai, valdymui ir grafiniam būsenų atvaizdavimui siūloma Advisor Management programinė įranga, vienoje platformoje integruojanti ir į vieningą sistemą apjungianti ir apsaugos signalizacijos, patekimo kontrolės bei vaizdo stebėjimo sistemas.

Yra galimybė integruoti įvairių gamintojų sistemas vienoje programinėje platformoje C4, kurios gamintojas yra Gamanet a.s.

 

Esant poreikiui, galime tiekti ir Bosch bei Honeywell gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemas.

aritech Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos 1682 nb2 gi 1153900894 fire detection 2400x1049px 0
aritech Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos Carrier
aritech Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos OSID by Xtralis 1 2
aritech Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos VESDA by Xtralis
aritech Gaisro aptikimo ir signalizavimo sistemos bosch logo lithuanian 235x129 1