Veiklos kryptys

 

ARTechnika sėkmingai tęsia savo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, tenkinant sparčiai besivystančios elektroninių turto ir gyvybės saugos priemonių ir sistemų rinkos poreikius. Nesvarbu, apie kurią sritį kalbėtume – apsaugą nuo įsibrovimo, patekimo kontrolę, vaizdo stebėjimą ar apsaugą nuo gaisro pavojaus – mes tokioms sistemoms keliame žymiai didesnius, nei įprasta reikalavimus. Todėl esame pasirinkę atstovauti pasaulyje gerai žinomus ir patikimus bei aukštą gaminių kokybę užtikrinančius gamintojus:

Aritech by Carrier

Honeywell

Bosch

ComNet by Vanderbilt

Xtralis by Honeywell

Deister Electronic

CIAS

Sensitron

 

Tokius pat aukštus kokybės reikalavimus sau keliame ir kalbant apie klientų aptarnavimą, mokymus ir techninį palaikymą bei verslo konsultacijas. Būtent toks požiūris į savo darbą, sukaupta ilgametė patirtis ir nuolatinis tobulėjimas padėjo mums tapti atpažįstamais rinkoje, patikimais ir kompetentingais ekspertais ir verslo partneriais.

Kaip konsultantai ir įrangos tiekėjai esame dalyvavę įrengiant daugumą Lietuvoje ir Estijoje veikiančių komercinių ir valstybinių bankų pastatų, svarbius infrastruktūros objektus, daugelį verslo centrų bei didelių prekybos centrų.

Kreipkitės į mus, nes mes žinome, kaip padėti Jums sukurti saugią aplinką.